Profil spoločnosti

Spoločnosť MADE spol. s r.o. ponúka komplexné služby pokrývajúce oblasť informačno-komunikačných technológi a etablovala sa na trhu ako systémový integrátor, teda ako firma realizujúca pre zákazníka funkčné celky zariadení, procesov a služieb, ktoré sú podpornými nástrojmi jeho hlavnej činnosti, často životne dôležitými.

Jedným z najdôležitejších nástrojov dosiahnutia konkurenčnej výhody súčasných spoločností je efektívne nakladanie s investíciami v oblasti informačno-komunikačných technológií, ich správne využívanie a zhodnocovanie.

Na poli systémovej integrácie a analýzy ponúkame komplexný návrh a implementáciu všetkých vrstiev informačného systému od sieťovej infraštruktúry, hardwarovej základne, operačných a databázových systémov až po implementáciu aplikačnej vrstvy a následnú servisnú a konzultačnú podporu.

Základom každého informačného systému sú kvalitné siete na báze štrukturovaných kabelážnych systémov kategórie 5 a vyšších s použitím pasívnych prvkov IBM ACS prípadne iných certifikovaných výrobkov. Kvalitu komunikácie nad topológiou prepínaného ethernetu zaručujú produkty 3COM a Cisco.

Viac...

Kvalitné osobné počítače a servre sa stávajú bežným pracovným nástrojom. Ponúkame kvalitné značkové zariadenia spoločností Hewlett-Packard, IBM, Toshiba ako aj počítače MADE kompletované zo značkových a testovaných komponentov vyladené na najlepší pomer cena/výkon. Príjemnú pohodu pri práci a záruku jej profesionálnych výsledkov zaručuje široká škála periférnych zariadení, počínajúc monitormi značiek Philips, Sony, Nokia a Hansol, tlačiarne Hewlett Packard, Minolta a Xerox, modemy, scannery, plotre, zapisovacie CD zariadenia, DVD mechaniky až po rôzne ďalšie doplnky renomovaných výrobcov. Počítače a servre sú k dispozícii s predinštalovanými a nastavenými operačnými systémami Microsoft Windows 98, Windows 2000, Microsoft Back Office alebo Linux. Komplexná podpora ponúka aj následnú administráciu inštalovaných systémov ako aj prípravu na prácu bežného užívateľa – inštaláciu kancelárskych, ekonomických, ale aj ďalších špeciálnych užívateľských programov.