Nová verzia URBIS 18.2

Pridané 25. Máj, 2018 v Download, Novinky, Softvér | žiadne komentáre

Nová verzia URBIS 18.2

Vážený zákazník,

V piatok 25.05.2018 sme zverejnili na internete novú verziu informačného systému URBIS 18.2, v ktorej sú zapracované viaceré nové funkcie a vylepšenia, z ktorých vyberáme najmä:

V moduloch Personalistika a Mzdy sú zapracované novinky v súvislosti s novelou Zákonníka práce platné od 01.05.2018 v oblasti zadávania a výpočtu percentuálnych príplatkov a mzdových zvýhodnení, ako aj peňažného plnenia pri príležitosti obdobia letných dovoleniek (Odmena letná zvýhodnená OLZ) a vianočných sviatkov (Odmena vianočná zvýhodnená OVZ).

Kvôli sprísnenej ochrane osobných údajov (GDPR) je od tejto verzie URBIS pri zálohe údajov nutné použiť silné heslo, a to aj pri automatickej zálohe. Preto upozorňujeme administrátorov, aby v Správe systému – Číselníky – Základné nastavenie zadali silné heslo pre kompletnú zálohu URBIS, inak naplánované úlohy zálohovania neprebehnú.

Popis všetkých noviniek a zmien sa zobrazí po prvom spustení aktualizovanej verzie URBIS, alebo v ktoromkoľvek module výberom z menu: Pomoc – Zmeny vo verziách.

Zaktualizujte si, prosím, informačný systém URBIS pomocou programu URBIS update z webu čím skôr, aby ste mohli využívať všetky nové vlastnosti a funkcie, ktoré sú potrebné pre jeho fungovanie v súlade s platnou legislatívou.

Upozornenie pre zákazníkov, ktorým bol URBIS prenesený do DCOM: URBIS v DCOM bude postupne zaktualizovaný v termíne od piatku 25.5.2018 14:00 hod. do soboty 26.5.2018 8:00 hod. V uvedenom čase URBIS v DCOM nebude možné spustiť. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

Prajeme príjemnú prácu s URBISom.
kolektív MADE s.r.o.

Komentáre sú uzavreté.